MENU
+48 781 787 974

Festiwal Wnętrz subiektywnie

Już prawie miesiąc temu, bo 11 i 12 czerwca, odbył się w Krakowie Festiwal Wnętrz. Takiego wydarzenia nie można przegapić, więc wybrałam się i ja. Będzie krótko i subiektywnie. Co zatem szczególnie zwróciło moją uwagę?

 • zieleń niebanalnie
  Coś, co jakiś czas temu było nowością i czymś wyjątkowym, powszednieje. Na targach było kilku producentów oferujących zielone ściany,  np. juko green design. Inne ciekawe rozwiązania – zieleń pod kloszami lub obrazy z naturalnych liści – można było zobaczyć u mossmoss. Zieleń to zawsze duży plus dla wnętrza (chyba, że ktoś ma dżunglę w domu :), więc zdecydowanie cieszy mnie ten trend. Mam nadzieję, że będę mieć okazję wrzucić zieloną ścianę do jakiegoś projektu wnętrza.

  mossmoss zielen

  Zielone obrazy i klosze od mossmoss

 • oświetlenie
  Mnóstwo przykładów fajnego oświetlenia. Takiego, które chciałabym mieć u siebie w domu i śmiało mogłabym polecać klientom. Tym bardziej cieszy, że sporo lamp było w strefie ‚Polski Design’, prosto od projektantów, np: nasu,  metal mint.

  metal-mint

  Metalowe lampy od metal mint

  nasu-lampy

  Drewniane lampy-origami od nasu

 • zabawki
  Drewniane, tekturowe, dobrze zaprojektowane. Ekologiczne. Rozwijające wyobraźnię. Poza hocko, z którym zetknęłam się na innych targach, byli też inni producenci/projektanci, np. dzikie dzieci czy tamido. Świetny pomysł na fajny i praktyczny prezent dla maluchów.

  chatki-tamido

  Chatki góralskie i kaszubskie od tamido

  domek-tamido

  Współczesny dom dla lalek od tamido

  dzikie-dzieci

  Naturalne zabawki od dzikie dzieci

  hocko

  Konstrukcje do malowania od hocko

 • nowe kozy
  W temacie kominków mam wiele do nadrobienia i być może nie jest to żadna nowość, ale zdecydowanie urzekły mnie ‚współczesne kozy’ od Jøtul. Piękne!

  kozy-jotul

  Kozy od Jøtul

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.