MENU
+48 781 787 974

Pochlebstwo

Branding dla Mikropiekarni Pochlebstwo wraz z materiałami towarzyszącymi – ulotka, menu itp. Zdjęcia dzięki uprzejmości Pochlebstwa.
Czytaj więcej ›

Mimookiem

Projekt logo dla fotografa. Fotografia dzięki uprzejmości Mimookiem
Czytaj więcej ›

Herbarium

Logo dla sklepu zielarsko-medycznego utrzymane jest w kolorach ziemi. Szarość i ochra to barwy natury, co współgra z produktami sprzedawanymi w sklepie. Dodatkowo, prosta typografia wzbogacona jest o graficzny element inspirowany ziołami.
Czytaj więcej ›

Gadżety dla wszyscyklikamy.pl

Projekt nadruku na beżową ekotorbę, a także przygotowanie materiałów do druku na pozostałe gadżety. Dodatkowo – sesja zdjęciowa wszystkich upominków dla serwisu wszyscyklikamy.pl.
Czytaj więcej ›

Pro-Lease

Logotyp marki Pro-lease, zajmującej się leasingiem i kredytami, przywołuje skojarzenia z dobrym i solidnym partnerem. Byk nawiązuje do symbolu giełdy, a kolory mówią o nieszablonowym podejściu do kwestii finansów. Znak graficzny pozwala także wyróżnić się na tle innych instytucji finansowych.
Czytaj więcej ›

Ludzie Izraela

Projekt logotypu dla projektu Ludzie Izraela, którego celem jest uchwycenie mentalności współczesnych Izraelczyków. Logotyp nawiązuje do symbolu Gwiazdy Dawida, a jego kształt przywołuje również obraz osób stojących w kręgu.
Czytaj więcej ›

Zaproszenia

0
6679
1
Indywidualnie projektowane zaproszenia na różne okazje.
Czytaj więcej ›

Projekt sklepu internetowego MayLily

0
6780
1
Projekt sklepu May Lily cechuje prostota i elegancja. Lekki design strony wydobywa zdjęcia produktów na pierwszy plan i jednocześnie współgra z charakterem produktów. Funkcjonalności istotne dla sklepu internetowego są zaprojektowane w sposób przejrzysty i czytelny dla użytkownika. Grafika serwisu jest zgodna z zasadami RWD.
Czytaj więcej ›

Etykiety na miód

0
8026
5
Projekty graficzne etykiet na miód pszczeli przygotowane dla różnych pszczelarzy i gospodarstw pasiecznych.
Czytaj więcej ›

Postprodukcja wizualizacji

Wprowadzenie poprawek do istniejących wizualizacji, aby wyglądały jak z katalogu domów gotowych.
Czytaj więcej ›