MENU
+48 781 787 974

Małe mieszkanie w skandynawskim stylu

Niewielkie, sprytnie rozwiązane mieszkanie w skandynawskim stylu. Wielofunkcyjne elementy sprawiają, że przestrzeń wykorzystana jest w 100%!
Czytaj więcej ›

Męska łazienka

Męska łazienka utrzymana jest w szarościach, które przełamane są ognistym kolorem drewna merbau i bielą ceramiki i dodatków. Pomieszczenie jest przestronne i wydaje się większe dzięki dużym powierzchniom luster. W łazience zaprojektowana jest spora szafa za lustrzanymi drzwiami, w której mieści się pralka oraz miejsce na ręczniki i detergenty. Wnętrze jest funkcjonalne i minimalistyczne.
Czytaj więcej ›

Błękitna sypialnia

0
7415
2
Proste i funkcjonalne wnętrze sypialni utrzymane jest w skandynawskim stylu. W kolorystyce dominują barwy natury – jasne drewno i kolor burzowego nieba, które przełamane są limonkowym żółtym. W sypialni jest sporo miejsca do przechowywania w szafie wnękowej, pod łóżkiem oraz na regale-drabinie.
Czytaj więcej ›

Metamorfoza – mieszkanie pod wynajem

0
8171
0
Niewielkie mieszkanie (38 m2) zostało zaprojektowane pod wynajem. Zgodnie z potrzebą klienta kuchnia została oddzielona od pokoju dziennego, dzięki czemu udało się uzyskać dwa samodzielne pokoje. Ze względu na północno-wschodnią nastawę, zastosowano jasną i ciepłą kolorystykę. Mieszkanie wykończone jest w standardzie ekonomicznym – wybrane zostały niedrogie materiały i wyposażenie, w tym np. używane meble kuchenne. Pokoje nie zostały do końca wyposażone, aby najemcy mogli dostosować je do swoich potrzeb. Koszt wykończenia mieszkania (nie wliczając wkładu pracy właściciela) to około 600 zł/m2.
Czytaj więcej ›

Meble kuchenne

0
6289
0
Prosta i elegancka forma mebli świetnie prezentuje się w aneksie kuchennym otwartym na salon. Szafy i schowki są funkcjonalnie rozplanowane, co pozwala na przechowanie wszystkich niezbędnych kuchennym sprzętów. Bryłę mebli tworzą kontrastujące powierzchnie błyszczącej bieli, półmatowego formiru oraz czarnych elementów wyposażenia.
Czytaj więcej ›

Prosta łazienka

0
6776
0
Wyzwaniem w projekcie było zmieszczenie wszystkich niezbędnych sprzętów na małej powierzchni (4 m2). Dzięki przemyślanej zabudowie i wykorzystaniu luster udało się uzyskać przestronne i funkcjonalne wnętrze. Za zabudową z lakierowanej płyty i lustra mieszczą się szafa z pralką oraz półki na kosmetyki.
Czytaj więcej ›